Welkom bij de Virtual Security Webshop

SafeNet StorageSecure S220

Afbeeldingen

SafeNet StorageSecure S220
€ 40.000,00

Beschikbaarheid: Out of stock

The SafeNet StorageSecure encryption appliance protects sensitive data in Ethernet-based network-attached storage (NAS). NetApp and SafeNet have partnered to provide advanced encryption services based on high-speed, 256-bit AES encryption and featuring redundant components and clustered failover for high reliability.


Optioneel:



  • Support 24x7

  • Meerder jaren support

  • Authenticatie

  • High Availability

  • 1000BASE-T,RJ-45,ROHS copper voor s220

  • 1000BASE-SX, LC, MultiMode, 850NM, ROHS optical voor s220

  • 1000BASE-LX, LC, SingleMode, 1310NM, ROHS opticalvoor s220


Indien u een van bovenstaande extra mogelijkheden wenst, kunt u contact opnemen met Virtual Security via sales@virtualsecurity.nl. Wij helpen u graag verder.


Datasheet

Omschrijving

Detail

De SafeNet StorageSecure encryptie appliance beschermt gevoelige data in een Ethernet Network Attached Storage (NAS). Het is een all-inclusive, beveiligde hardware storage encryptie oplossing die connecteerd vmet 1Gbe to 10Gbe Ethernet netwerken over CIFS en NFS. Het beschermt shares, folders en files op elke NAS filer, ongeacht fabrikant. StorageSecure encrypt informatie op basis van gedefinieerde policies, zonder impact op de normale operaties en geen reducering op beschikbaarheid.

StorageSecure slaat alle encryptie keys lokaal op alsook alle geassocieerde parameters. Keys kunnen ook worden gedeeld met KeySecure, een gecentraliseerde key management oplossing. Deze accepteert niet alleen keys van StorageSecure, maar ook van andere oplossingen zodat men echt de beschikking heeft over een gecentraliseerde oplossing voor key management.

Voordelen:

  • Zorgt voor data isolatie en granulaire access controls tot de beveiligde data in shared en virtuele omgevingen
  • Verstrekt bestaande LDAP, MS AD, en NIS mechanismen door het toevoegen van een extra laag van access controle
  • Beschermt data voor compliance doeleindes
  • Beschermt offline data in archieven van ongeautoriseerd toegang of diefstal
  • Integreert met SafeNet KeySecure voor gecentraliseerde policies en key management
Reviews