Welkom bij de Virtual Security Webshop

Storage Encryptie

Storage encryptie is het gebruik van encryptie/decryptie van data welke gearchiveerd is of als back-up dient; zowel in beweging als op storage media. Storage encryptie wordt gebruikt in organisaties welke werken met zogenaamde Storage Area Networks (SAN). Ook bescherming is mogelijk in NAS/DAS en tapeomgevingen zodat ook het MKB segment goed kan worden beschermt. De belangrijkste omgeving van encryptie in een SAN is dat het de core van een netwerk beschermt, maar het is tevens een uitstekende oplossing voor organisaties die IT beheer hebben uitbesteed.

Lijst Grid

Set Descending Direction

2 Item(s)

  1. SafeNet StorageSecure S220
    € 40.000,00

    The SafeNet StorageSecure encryption appliance protects sensitive data in Ethernet-based network-attached storage (NAS). NetApp and SafeNet have partnered to provide advanced encryption services based on high-speed, 256-bit AES encryption and featuring redundant components and clustered failover for high reliability.

    Optioneel:

    • Support 24x7
    • Meerder jaren support
    • Authenticatie
    • High Availability
    • 1000BASE-T,RJ-45,ROHS copper voor s220
    • 1000BASE-SX, LC, MultiMode, 850NM, ROHS optical voor s220
    • 1000BASE-LX, LC, SingleMode, 1310NM, ROHS opticalvoor s220

    Indien u een van bovenstaande extra mogelijkheden wenst, kunt u contact opnemen met Virtual Security via sales@virtualsecurity.nl. Wij helpen u graag verder.

    Datasheet

    Meer informatie
  2. SafeNet StorageSecure S280
    € 100.000,00

    De SafeNet StorageSecure encryptie appliance beschermt gevoelige data in een Ethernet Network Attached Storage (NAS). Het is een all-inclusive, beveiligde hardware storage encryptie oplossing die connecteerd vmet 1Gbe to 10Gbe Ethernet netwerken over CIFS en NFS. Het beschermt shares, folders en files op elke NAS filer, ongeacht fabrikant. StorageSecure encrypt informatie op basis van gedefinieerde policies, zonder impact op de normale operaties en geen reducering op beschikbaarheid.

    Optioneel:

    • Support 24x7
    • Meerder jaren support
    • Authenticatie
    • High Availability
    • SFP+, 10GBASE-SR (300m), MultiMode, 850nm optical voor s280
    • SFP+, 10GBASE-LR (10000m), SingleMode, 1310nm optical voor s280

    Indien u een van bovenstaande extra mogelijkheden wenst, kunt u contact opnemen met Virtual Security via sales@virtualsecurity.nl. Wij helpen u graag verder.

    Datasheet

    Meer informatie

Lijst Grid

Set Descending Direction

2 Item(s)